İçeriğe geç

2026–2027 sezonu

4e Provinciale B, Limburg

Puan durumu, fikstür ve sonuçlar voetbalinbelgie.be üzerinden alınır ve günde birkaç kez güncellenir.

6.

Şu anki sıra

4e Provinciale B, Limburg
#TakımOGBMAVP
1K. Bolderberg FC7511+1816
2KFC Ham United6510+1316
3Beringen FC5410+1613
4KVV Lummen B7412+713
5SK Meldert6312+710
6KFC Anadol B6312+610
7KFC Paal-Tervant B6312010
8KWS Linkhout B6303−39
9KFCMD Halen6114−54
10KFC Helson Helchteren B6114−94
11KESK Leopoldsburg B6114−124
12KVV Heusden-Zolder B6114−144
13Turkse FC B5113−174
14KVE Zelo Halen6105−73
15HSC Beringen000000

O oynanan · G galibiyet · B beraberlik · M mağlubiyet · AV averaj · P puan.

Puan durumu, fikstür ve sonuçlar voetbalinbelgie.be üzerinden.