Naar de inhoud

Seizoen 2026–2027

1e Provinciale, Limburg

Stand, kalender en uitslagen, rechtstreeks van voetbalinbelgie.be en meermaals per dag bijgewerkt.

11e

Huidige plaats

1e Provinciale, Limburg
#PloegGSWGVDSPT
1K. Vlijtingen VV7511+816
2KFC Park Houthalen7421+514
3K. Kortessem VV7412+613
4K. Herk-de-Stad FC7412+513
5Kadijk SK Overpelt7412+413
6FC Torpedo Hasselt7403+212
7KFC Helson Helchteren7331+912
8KVV Weerstand Koersel7322+1211
9K. Lindelhoeven VV7223+28
10KVV Hoeselt7223−38
11KFC Anadol7223−58
12FC Landen7223−78
13Zonhoven United7214−57
14FC Turkse Rangers7205−66
15K. Velm VV7205−96
16K. Standard Elen7106−183

GS gespeeld · W winst · G gelijk · V verlies · DS doelsaldo · PT punten.

Stand, kalender en uitslagen via voetbalinbelgie.be.